Як доглядати за джинсами?

джинси

Джинси — це невід’ємний елемент гардеробу кожної жінки. Це зручна і практична річ, яка ідеально поєднується з іншим одягом. Купити жіночі джинси оптом дуже легко, але ось доглядати за ними потрібно правильно. Тільки в такому випадку одяг надовго збереже свій первісний вигляд.

Прання

Перед тим, як прати джинси, уважно вивчіть етикетку, оскільки там міститься вся важлива інформація. Перед процесом прання виверніть річ навиворіт. Користуватися варто тільки м’якими засобами для прання. Краще прати джинси руками, але якщо ви бажаєте скористатися машинкою, то виставляйте мінімальну температуру. В іншому випадку джинси можуть сісти.

Сушка

Щоб висушити джинси, розташуйте їх горизонтально. Наприклад, повісьте їх догори ногами, щоб вся зайва вода стікала вниз. Якщо ви користуєтеся сушаркою, то виставляйте мінімальну температуру. Але краще відмовитися від такої техніки, оскільки штани можуть швидко втратити свій первісний вигляд.

Прасування

Якщо ви купили жіночі джинси оптом, то пам’ятайте про те, що після прання і сушіння їх обов’язково потрібно пропрасувати. Гладити брюки можна з вивороту, тому вивертати їх зовсім не обов’язково. Знімайте трохи вологі джинси і пройдіться по ним праскою. При цьому температура повинна бути мінімальною. Ви можете користуватися режимом відпарювання. Деякі праски доповнені спеціальним режимом, який призначений спеціально для прасування такої тканини.

Плями

Іноді буває так, що ви посадили пляма в самому невдалому місці. Вихід є: треба посипати його сіллю. Намагайтеся відразу ж затирати плями вологою тканиною, оскільки в’їдаються забруднення дуже складно відіпрати.

Це основні поради, які стосуються догляду за джинсами. Якщо ви будете їм слідувати, то ваші штани надовго збережуть свій первинний вигляд. Як ви бачите, нічого складного тут немає.

Щоб вибрати жіночі джинси оптом, уважно огляньте якість матеріалу. Він повинен бути досить щільним і міцним. Також відповідально поставтеся до вивчення фурнітури. Блискавка повинна легко відкриватися і закриватися, адже тільки в такому випадку вам буде комфортно. Подивіться, наскільки міцно прикріплені гудзики та інші декоративні елементи.

Приміряйте джинси і походіть в них по магазину. Брюки не повинні заважати вам вільно рухатися. Також варто присісти, щоб переконатися в тому, що вам зручно. Тільки в такому випадку ви будете носити джинси із задоволенням.

В закладки:

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *